Samenstelling commissie Samenleving

Voorzitter

Foto van de heer R. Hoogendijk, GemeentebelangenDe heer R. Hoogendijk

Rietgansstraat 43

3882 JD Putten

T (0341) 361 004

rhoogendijk@putten.nl

 

Foto van de heer E. Klompenhouwer, VVDDe heer E. Klompenhouwer

Harderwijkerstraat 61

3881 EE Putten

T (0341) 350 412

eklompenhouwer@putten.nl

 

Vervangend voorzitter

Foto van mevrouw W. van Voorst-Ruiter, WijPuttenMevrouw W. van Voorst-Ruiter

Drieseweg 30

3881 HD Putten

T (0341) 358 088

E wvvoorst@putten.nl

 

ChristenUnie

Foto van de heer P.E. Brink, ChristenUnie

De heer P.E. Brink

Bilderdijkstraat 57

3881 WB Putten

T (0341) 361 392

pebrink@putten.nl

 

Foto van de heer T.J. van Ooijen, ChristenUnie

De heer T.J. van Ooijen

Prins Hendrikweg 18

3881 GD Putten

T 06 229 54 802

E tjvooijen@putten.nl

 

Wij Putten

Foto van mevrouw W. van Voorst-Ruiter, WijPuttenMevrouw W. van Voorst-Ruiter

Drieseweg 30

3881 HD Putten

T (0341) 358 088

E wvvoorst@putten.nl

 

Foto van de heer mr. drs. H.G. Luitjes, WijPuttenDe heer mr. drs. H.G. Luitjes

Calcariaweg 46

3881 XG Putten

T (0341) 370 080

E hermanluitjes@putten.nl

 

CDA

Foto van de heer drs. O. van Dijk, CDADe heer drs. O. van Dijk

Oranjelaan 11

3881 CW Putten

T (0341) 353 245

E ovdijk@putten.nl

 

Foto van de heer ing. A.G. Evers, CDADe heer ing. A.G. Evers

Knardersteeg 6

3882 RL Putten

T (0341) 352 551

E agevers@putten.nl

 

Gemeentebelangen

Foto van de heer K.J. Kubiak-Peters, GemeentebelangenMevrouw K.J. Kubiak - Peters 

Kozakkenweg 1

3881 MG Putten

T 06 538 37 311

kkubiak@putten.nl

 

De heerFoto van de heer H. Koorneef, VVD H. Koornneef*

Heuvellaan 8

3881 MV Putten

T 06 397 69 633

E hkoornneef@putten.nl

 

SGP

Foto van de heer ing. C.J. de Goffau, SGPDe heer ing. C.J. de Goffau

Van Goltsteinstraat 20

3882 VD Putten

T (0341) 361 527

E cjdegoffau@putten.nl

 

De heer Mr. E.T. 't JongDe heer Mr. E.T. 't Jong*

Jacob Catsstraat 97

3881 XN Putten

T (0341) 361 140

E etjong@putten.nl.

 

VVD

Foto van de heer E. Klompenhouwer, VVDDe heer E. Klompenhouwer

Harderwijkerstraat 61

3881 EE Putten

T (0341) 350 412

E eklompenhouwer@putten.nl

 

* commissielid - geen raadslid

Uitgelicht