Samenstelling commissie Ruimte

Voorzitter

Foto van mevrouw W. van Voorst-Ruiter, WijPuttenMevrouw W. van Voorst-Ruiter

Drieseweg 30

3881 HD Putten

T (0341) 358 088

E wvvoorst@putten.nl

 

Vervangend voorzitter

Foto van de heer ing J. van den Brink, SGPDe heer  ing J. van den Brink

Huinerkerkpad 4

3882 LC Putten

T (0341) 491 667

E jvdbrink@putten.nl

 

ChristenUnie

Foto van de heer ing. A. Posthouwer, ChristenUnieDe heer A. Posthouwer

Papiermakerstraat 42

3881 BL Putten

T (0341)  354 115 / 06 382 20 862

aposthouwer@putten.nl

 

Foto van mevrouw A. van den Bor-de Jager, ChristenUnie

Mevrouw A. van den Bor-de Jager

Vanenburgerallee 22

3882 RH Putten

T (0341) 357 465

E avdbor@putten.nl

 

Wij Putten

Foto van de heer M. van den Hoek, WijPuttenDe heer M. van den Hoek

Korenbloemstraat 21

3882 GB Putten

T (0341) 358 297

E rvdhoek@putten.nl

 

Foto van mevrouw G.E. Hop, WijPutten

Mevrouw G.E. Hop

Stationsstraat 44

3881 AE Putten

T 06 551 08 402

E ghop@putten.nl

 

CDA

Foto van de heer J. van Meerveld, CDADe heer J. van Meerveld

Lariksstraat 7

3881EK Putten

T 06 301 54 358

E jvmeerveld@putten.nl

 

Foto van mevrouw G. Elsenaar-van Rooijen, CDA

Mevrouw G. Elsenaar-van Rooijen*

Gebbekuillaan 9

3881 TV Putten

T (0341) 353 704

gelsenaar@putten.nl

 

Gemeentebelangen

Foto van de heer R. Hoogendijk, GemeentebelangenDe heer R. Hoogendijk

Rietgansstraat 43

3882 JD Putten

T (0341) 361 004

E rhoogendijk@putten.nl

 

SGP

Foto van de heer ing J. van den Brink, SGPDe heer  ing J. van den Brink

Huinerkerkpad 4

3882 LC Putten

T (0341) 491 667

E jvdbrink@putten.nl

 

Foto van de heer E. van Rijn, SGPDe heer E. van Rijn*

Zuiderveldweg 7

3881 LJ Putten

T (0341) 356 014 / 06 542 72 150

E evrijn@putten.nl

 

VVD

Foto van de heer E. Klompenhouwer, VVDDe heer E. Klompenhouwer

Harderwijkerstraat 61

3881 EE Putten

T (0341) 350 412

E eklompenhouwer@putten.nl

 

* commissielid - geen raadslid

Uitgelicht