Samenstelling commissie Economie en Bedrijfsvoering

Voorzitter

Foto van de heer P.E. Brink, ChristenUnieDe heer P.E. Brink

Bilderdijkstraat 57

3881 WB Putten

T (0341) 361 392

pebrink@putten.nl

 

Vervangend voorzitter

Foto van de heer ing. L. van den Heuvel, ChristenUnieDe heer ing. L. van den Heuvel

Korte Kerkstraat 4

3882 BX Putten

T (0341) 370 258

E lvdheuvel@putten.nl

 

ChristenUnie

Foto van de heer ing. L. van den Heuvel, ChristenUnieDe heer ing. L. van den Heuvel

Korte Kerkstraat 4

3882 BX Putten

T (0341) 370 258

lvdheuvel@putten.nl

 

Foto van de heer E van Hemel MBA, ChristenUnieDe heer E. van Hemel MBA

Kinsiusstraat 9

3882 VH Putten

T (0341) 360 458 / 06 382 20 862

E evhemel@putten.nl

 

Wij Putten

Foto van de heer H. Luitjes, WijPuttenDe heer dr. H. Luitjes, Fractievoorzitter

Calcariaweg 68

3881 XH Putten

T (0341) 356 834

E hluitjes@putten.nl

 

CDA

Foto van de heer ing. B.R. Olthuis, CDADe heer ing. B.R. Olthuis, Fractievoorzitter

Voorthuizerstraat 260

3881 SN PUTTEN

T (0341) 491 068

E rolthuis@putten.nl

 

Foto van de heer H.G. Mosterd, CDA

De heer H. Mosterd*

Vanenburgerallee 14

3882 RH PUTTEN

E hmosterd@putten.nl

 

 

Gemeentebelangen

Foto van de heer K.J. Kubiak-Peters, GemeentebelangenMevrouw K.J. Kubiak - Peters 

Kozakkenweg 1

3881 MG Putten

T 06 538 37 311

E kkubiak@putten.nl

 

Foto van mevrouw E. van Dam, GemeentebelangenMevrouw E. van Dam*

Voorthuizerstraat 138

3881SL Putten

E evdam@putten.nl

 

 

De heerFoto van de heer H. Koorneef, VVD H. Koornneef*

Heuvellaan 8

3881 MV Putten

T 06 397 69 633

E hkoornneef@putten.nl

 

SGP

Foto van de heer ing. C.J. de Goffau, SGPDe heer ing. C.J. de Goffau

Van Goltsteinstraat 20

3882 VD Putten

T (0341) 351 527

E cjdegoffau@putten.nl

 

Foto van de heer G. van Lagen, SGPDe heer G. van Lagen, Fractievoorzitter

Dorpsstraat 104

3881 BE Putten

T (0341) 375 750 / 06 131 45 050

E gvlagen@putten.nl

 

VVD

Foto van de heer E. Klompenhouwer, VVDDe heer E. Klompenhouwer, Fractievoorzitter

Harderwijkerstraat 61

3881 EE Putten

T (0341) 350 412

E eklompenhouwer@putten.nl

 

 

* commissielid - geen raadslid

Uitgelicht