Samenstelling 2014-2018

Voorzitter

Foto van de heer H.A. Lambooij, BurgemeesterBurgemeester H.A. Lambooij

T (0341) 359 710 (secretariaat)

E secretariaat@putten.nl

 

 

 

Vervangend voorzitter

Foto van de heer H. Luitjes, WijPuttenDe heer dr. H. Luitjes, Wij Putten

 

 

 

 

 

Wij Putten

Foto van de heer mr. drs. H.G. Luitjes, WijPuttenDe heer mr. drs. H.G. Luitjes, Fractievoorzitter

Calcariaweg 46

3881 XG Putten

T (0341) 370 080

hermanluitjes@putten.nl

 

Foto van mevrouw W. van Voorst-Ruiter, WijPutten

Mevrouw W. van Voorst-Ruiter

Drieseweg 30

3881 HD Putten

T (0341) 358 088

E wvvoorst@putten.nl

 

Foto van de heer H. Luitjes, WijPuttenDe heer dr. H. Luitjes

Calcariaweg 68

3881 XH Putten

T (0341) 356 834

hluitjes@putten.nl

 

Foto van de heer M. van den Hoek, WijPuttenDe heer M. van den Hoek

Korenbloemstraat 21

3882 GB Putten

T (0341) 358 297

E rvdhoek@putten.nl

 

Foto van mevrouw G.E. Hop, WijPutten

Mevrouw drs. G.E. Hop

Engersteeg 10

3882 RJ Putten

T (0341) 351 961

E ghop@putten.nl

 

ChristenUnie

Foto van de heer ing. L. van den Heuvel, ChristenUnieDe heer ing. L. van den Heuvel, Fractievoorzitter

Korte Kerkstraat 4

3882 BX Putten

T (0341) 370 258

E lvdheuvel@putten.nl

 

Foto van mevrouw A. van den Bor-de Jager, ChristenUnieMevrouw A. van den Bor-de Jager

Vanenburgerallee 22

3882 RH Putten

T (0341) 357 465

E avdbor@putten.nl

 

Foto van de heer P.E. Brink, ChristenUnieDe heer P.E. Brink

Bilderdijkstraat 57

3881 WB Putten

T (0341) 361 392

E pebrink@putten.nl

 

Foto van de heer T.J. van Ooijen, ChristenUnie

De heer T.J. van Ooijen

Prins Hendrikweg 18

3881 GD Putten

T 06 229 54 802

E tjvooijen@putten.nl

 

CDA

Foto van de heer ing. B.R. Olthuis, CDADe heer ing. B.R. Olthuis, Fractievoorzitter

Voorthuizerstraat 260

3881 SN PUTTEN

T (0341) 491 068

E rolthuis@putten.nl

 

Foto van de heer J. van Meerveld, CDADe heer J. van Meerveld MSc

Papiermakerstraat 9G

3881 BK Putten

T 06 301 54 358

jvmeerveld@putten.nl

 

Foto van de heer drs. O. van Dijk, CDADe heer drs. O. van Dijk

Oranjelaan 11

3881 CW Putten

T (0341) 353 245

E ovdijk@putten.nl

 

Foto van de heer ing. A.G. Evers, CDADe heer ing. A.G. Evers

Knardersteeg 6

3882 RL Putten

T (0341) 352 551

E agevers@putten.nl

 

SGP

Foto van de heer G. van Lagen, SGPDe heer G. van Lagen, Fractievoorzitter

Dorpsstraat 104

3881 BE Putten

T (0341) 375 750 / 06 131 45 050

E gvlagen@putten.nl

 

Foto van de heer ing J. van den Brink, SGPDe heer  ing J. van den Brink

Huinerkerkpad 4

3882 LC Putten

T (0341) 491 667

E jvdbrink@putten.nl

 

Foto van de heer ing. C.J. de Goffau, SGPDe heer ing. C.J. de Goffau

Van Goltsteinstraat 20

3882 VD Putten

T (0341) 361 527

E cjdegoffau@putten.nl

 

Gemeentebelangen

Foto van de heer R. Hoogendijk, Gemeentebelangen

De heer R. Hoogendijk, Fractievoorzitter

Rietgansstraat 43

3882 JD Putten

T (0341) 361 004

E rhoogendijk@putten.nl

 

Foto van de heer K.J. Kubiak-Peters, GemeentebelangenMevrouw K.J. Kubiak - Peters 

Kozakkenweg 1

3881 MG Putten

T 06 538 37 311

E kkubiak@putten.nl

 

VVD

Foto van de heer E. Klompenhouwer, VVDDe heer E. Klompenhouwer, Fractievoorzitter

Harderwijkerstraat 61

3881 EE Putten

T (0341) 350 412

E eklompenhouwer@putten.nl

 

Griffier

Foto van mevrouw dr ir M.J. Florijn, griffierMevrouw dr ir M.J. Florijn

Bekestere 13

3882 WB Putten

E mflorijn@putten.nl

Uitgelicht